Виписка з протоколу

НВК „ Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. –

дошкільного навчального закладу №7”

засідання педагогічної ради від  17.05.2018 р.  №7

Порядок денний:

1. Вибір і замовлення підручників для учнів 1класу.

Вирішили:

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2018 р.  № 248 „Про затвердження  Положення про конкурсний відбір проектів підручників  для 1-2 класів  закладів загальної середньої освіти”, обрати  підручники для 1 класу наступних авторів:

Голова педагогічної ради:                      Г.Й. Молнар

Секретар педради:                                   С.П. Довбак

Читати повністю→
Переглядів: 421 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

Ми у міжнародний день вишиванки продемонстрували: МИ, УКРАЇНЦІ,ЛЮБИМО,ШАНУЄМО,ГОРДИМОСЬ ВСІМ УКРАЇНСЬКИМ, А ВИШИВАНКИ- ЦЕ СИМВОЛ НАШОЇ ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ

Читати повністю→
Переглядів: 443 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.
8 травня в день пам"яті та примирення в черговий раз повертаємось думками в ті страшні часи,коли божевільні державні мужі розпочали Другу Світову війну.Страшна ціна перемоги. Та, взагалі,чи може бути перемога ціною смерті? Сьогодні, проводячи екскурсію в шкільному музеї,намагалась переконати малих школяриків ,що ненависть,гординя та жадібність-головна причина зла- ВІЙНИ.

Читати повністю→
Переглядів: 451 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні в нашій школі першокласники прощались з Букварем. Дякую батькам, які долучились до свята і організували солодкий стіл
ВСІ ДІТКИ БУЛИ ДУЖЕ ЗОЛОТІ.

Читати повністю→
Переглядів: 484 | Дата: 18.05.2018 | Коментарі (0)