Головна » 2019 » Березень » 15 » 205 річниця вшанування пам'яті Великого Кобзаря
205 річниця вшанування пам'яті Великого Кобзаря

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. 205 річницю вшанування пам'яті Великого Кобзаря в нашій школі ми провели надзвичайно цікаво. В рамках тижня вчителями української мови та літератури Попадинець М.І. та Попелич М. С. були проведені такі заходи : інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко", виставка літератури " Зі сторінок "Кобзаря" зійшла зоря Правди", презентація фільму "Тарас Шевченко. Заповіт",усний журнал " Шевченкове слово живе", літературна вікторина "Ти з нами, Тарасе", заочна відеомандрівка "Шевченко і світ. Пам'ятники", виставка малюнків" Ми тебе не забули,Тарасе", урок-подорож "Невмируще слово Кобзаря",селфі-акція " Я люблю Шевченка",а також учні продемонстрували свої творчі здібності у написанні есе та творів-роздумів" Шевченко в моєму серці".

Переглядів: 491 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0