Головна » 2019 » Квітень » 1 » Атестація – це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. І особливо приємно, що ця подія відбувається навесні, коли все розквітає довкола і полонить красою світ. Не даремно хтось підмітив, що по шкільному календарю весна настає разом з проведенням атестації. Хто з тривогою і хвилюванням, а хто з радістю чекав 22 березня для того, щоб довести, що кожен з них - Вчитель з великої літери.

Атестація – це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. Тому хочемо привітати наших шановних колег з успішним завершенням цього періоду та побажати їм творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, справжніх продовжувачів їхньої справи.

Переглядів: 472 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0