Головна » 2021 » Жовтень » 26 » День відповідальності людини
День відповідальності людини

Відповідно до регіонального плану заходів з відзначення у 2021 році Дня відповідальності людини у нашому закладі бібліотекарем закладу Дерев'ягою О.С. було організовано тематичну книжкову виставку "Живи відповідально". З учнівським самоврядуванням закладу проведено круглий стіл "Відповідальність починається з тебе". Також відбувся день інформування на теми: "Декларація відповідальності людини, Богдана Гаврилишина", "Місія - свобода". Мета заходів - привернути увагу учнів до різних рівнів відповідальності людини, від особистої до відповідальності на рівні країни, які можуть стати дороговказами до більш демократичного та ефективного суспільства, а також вшанувати пам'ять видатного українця Богдана Гаврилишина.

Переглядів: 355 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0