Головна » 2018 » Грудень » 12 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 3 по 7 грудня 2018 року у НВК «Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ №7» проходив Тиждень початкових класів. Всі вчителі творчо і відповідально підійшли до підго-товки Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів , були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Його головна мета: провести справжнє свято для дітей; створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати спостережливість, допитливість, здатність естетичного сприйняття, образного бачення, уміння створювати загальну картину; стимулювати дитячу фантазію, уяву; виховувати дружні, доброзичливі стосунки між дітьми, любов до прекрасного, бажання творчо працювати.

Тиждень проходив за таким планом:

1. Відкриття тижня.
  2. День смайлика (1-4 кл.)

1.Виставка лепбуків «Зима»( 1-4 кл.)

2. Майстер-клас . Виготовлення рамки для фотографії

1.Виставка «Кращий учнівський зошит»

2.Відкритий урок-проект з природознавства у 2 класі «Пташина їдальня»

1.Парад малятських військ. (1-4 кл.)

2.Вікторина «У світі казки чарівної» (3-4 кл.)

П’ятниця

1.Виховний захід ГПД «Ми – українці» (2-4 кл.)

2. Закриття Тижня початкової школи.

Переглядів: 513 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0