Головна » 2018 » Жовтень » 3 » ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ У НАШІЙ ШКОЛІ
ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ У НАШІЙ ШКОЛІ

У рамках тижня правових знань вчитель історії та правознавства - Молнар Г.Й. сьогодні провела акцію "Я маю право" з учнями 2-4 класів. А з учнями 10 класу- екскурсію до райдержадміністрації та райради. Прийшли без попередження,тому дякуємо за прийом та екскурсію. Учні мали можливість побачити чим займаються різні владні відділи. Попри велику зайнятість,з нами зустрілась Наталія Юріївна. Учням було цікаво.

Ще один цікавий захід в рамках тижня правових знань -  Молнар Г.Й. і  група не байдужих учнів 10 класу провели соціологічне опитування пересічних громадян міста. Питання були прості :

Хто очолює владу в місті, районі? Яка найдоша вулиця міста? Чи мають пересічні виноградівці домашню тваринку(завтра Всесвітній день тварин),Кого б обрали президентом на майбутніх виборах?Яке улюблене місце відпочинку городян? ...

Переглядів: 439 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0