Виноградівська школа №7

Пізнавальна інтерактивна гра : "Поле чудес"

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь, буде цікаво узнати хто з учнів або вчителів займуть ПЕРШІ призові місця-це буде відмічено на нашому сайті.

Але щоб зрозуміти, що Вам потрібно робити то ДУЖЕ уважно прочитайте правила гри.

Отже:

1. Кожного дня або кожного другого або два рази на день ;-) буде загадуватися слово, а ви за допомогою розуму або інтуіціїї відгадуєте його.

2. Після чого перейдіть по стрілочці та заповніть просту анкету.

3. В письмі потрібно вказати:

а.) Ваше Призвіще, ім’я, по батькові.

б.) Загадане слово

4. Дуже би добре було і вислати Вашу фотографію на почту 7polechudes777@gmail.com , адже як приємно коли на весь сайт під першим номером будете знаходитись не тільки Ваше призвіще, а й ще й фотографія.

5. Кожен день гри будуть підводитись підсумки і викладатись на нашому сайті в вигляді зрозумілої діаграми. Коли буде змінюватись слово на інше-це секрет,треба слідкувати за сайтом!

6. Оцінюватись буде тільки перше письмо з Вашої адреси інші письма з однієї і тієї ж адреси враховуватись не будуть. Оцінювання відповідей буде проводитись так: 1-й гравець=100 балів, 2-й гравець=99 балів і т.д.

7. Перед закінченням конкурсу-буде супер-гра з складними словами.

Хай переможе сильніший!!!!!

Гра почалась!