Головна » 2019 » Березень » 13 » Рятувальники "ПРО ВАЖЛИВЕ"
Рятувальники "ПРО ВАЖЛИВЕ"

Сьгоднішній день видався цікавим та насиченим для учнів Виноградівського навчально-виховного комплексу-ЗОШ № 7. У цей день на подвір’я їхнього навчального закладу завітали місцеві представники Служби порятунку «101», щоб розказати та показати як несуть службу справжні бійці «вогняного фронту». Даний захід був проведений в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Розпочався захід із сигналу, який сповістив дітей та педагогічний персонал про навчальну тривогу. Після чого діти у супроводі вчителів евакуювались з будівлі школи на подвір’я. А тут на учнів вже чекав пожежний автомобіль зі співробітниками державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів. Рятувальники із задоволенням ділились своїми знаннями та відповідали на запитання, які цікавили школярів. Вогнеборці більш детально зупинилися на причинах, які найчастіше призводять до пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Увага присутніх акцентувалася на основних правилах пожежної безпеки, яких варто дотримуватись під час перебування у школі, вдома, екосистемах. Не забули нагадати діткам про правила безпечної поведінки з піротехнічними виробами, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, на водних о'єктах. Навчали їх як потрібно діяти у разі виявлення пожежі та як погасити пожежу на початковій стадії за допомогою вогнегасника. Розповіли рятувальники і про те, в яких навчальних закладах ДСНС України можна здобути професію пожежного-рятувальника. Пожежні-рятувальники також розповіли дітям про пожежний автомобіль та його «начиння». Дітлахи із великою цікавістю спостерігали за демонстрацією роботи бійця ДСНС в апараті захисту органів дихання у непридатному середовищі та іншого пожежно-рятувальнго спорядження. Насамкінець для підростаючого покоління було проведено бойове розгортання від пожежного автомобіля під час якого кожен бажаючий зміг спробувати себе у ролі справжнього вогнеборця. Наостанок присутні на даному заході подякували рятувальникам за їх роботу та за свято, яке для них стало душе цікавим, пізнавальним і інформативним. А метою даного заходу стало не тільки отримання вражень і емоцій, але, перш за все, вироблення в них необхідних знань та навичок поводження під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.

Переглядів: 484 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0