Головна » 2021 » Жовтень » 13 » Золота осінь - 2021
Золота осінь - 2021

Пора року, що вражає багатством кольорів, фантастичним поєднанням фарб. Саме восени природа щедра на матеріали для найдивовижніших виробів: осінні квіти, багряне листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди. 12 жовтня в нашому закладі пройшов конкурс-огляд "Золота осінь - 2021". Учні 1-11 класів представили на конкурс найрізноманітніші роботи, які вражали неповторністю, оригінальністю, а також технікою виконання. Діти мали можливість проявити свою фантазію і вміння, а також відчути себе справжніми митцями, створюючи атмосферу осіннього дива. Журі відзначило майстерність і креативність та винахідливість учнів у виготовленні осінніх композицій і поробок. Переможців конкурсу-огляду було нагороджено грамотами.

Переглядів: 278 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0