Головна » 2017 » Лютий » 16 » 14 лютого в нашій школі було потрiйне свято!
14 лютого в нашій школі було потрiйне свято!

14 лютого в нашій школі було  потрiйне  свято! Ми зуміли вдало поєднати запланований День учнiвського Врядування,  Масляну,приурочену до  Стрітення Господнього, а також вiдзначили День Закоханих. У програму дня було включено:

1. проведення уроків активістами школи;

2.свято до Дня Святого Валентина;

3.Масляна.

Школярi мали змогу відчути себе в ролi вчителів,і це їм дуже сподобалось(вони навіть дотримались  відповідного дрес-коду),а весь педагогiчний колектив був зарахований до числа учнiв 12-го класу.Після закінчення уроків усі учні школи продемонстрували нам свої вміння та творчу уяву у випіканні млинців,які вони підготували заздалегіть. На завершення сьогоднішнього дійства відбулося свято,приурочене до Дня Святого Валентина:" Зізнання у коханні"(11 клас),"Моя друга половинка"(8,9,11 класи),"Масляна"(5 клас),а також феєричий виступ учнів 7 класу та новоствореної групи "Chocolate"-спричинили фурор у залі!!!

Всі отримали максимум задоволення від сьогоднішнього дня!!!

З Днем Закоханих!

ІНШІ ФОТОГРАФІЇ ТУТ!