14.03.2018 року у рамках Шевченківського тижня у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 пройшли «Літературні зустрічі». За «круглим столом» відомі, і не дуже відомі, письменники зустрілися з великим українцем, духовним батьком української поезії Т.Г. Шевченком. Гарно влилися у роль поетів учні 6,8, 11 класів. Серед поетів були І.Я. Франко, Леся Українка, Емма Андієвська, Ліна Костенко, П. Тичина, Ірина Жиленко, В. Симоненко. Звучали поезії, , пісні, брали інтерв’ ю. Учні показували свої акторські та декламаторські здібності. Це Бабинець Андріана та Галай Вікторія (11 клас), Бочкор Наталія, Захар Ангеліна, Олашин Марк, Грішин Владислав (8 клас), Бурменська Даша, Абросімова Валентина, , Бочкор Іван, Шкирта Євген, Кікіна Богдана (6 клас).

ІНШІ ФОТОГРАФІЇ ТУТ!

Читати повністю→
Переглядів: 543 | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)