Головна » 2015 » Квітень » 9 » Атестація
Атестація
Атестація педагогічних працівників – важливий стимул цілеспрямованого безперервного підвищення рівня їх професійної компетентності і майстерності. У цьому навчальному році чергову атестацію проходять 3 учителів школи . Як завершальний етап атестації протягом грудня - лютого 2014-2015 рр. в школі цими вчителя були проведены відкриті заняття. Під час їх проведення вчителі, що атестуються продемонстрували зростання професійного рівня. Завдяки впровадженню в навчально-виховний процес інформаційних технологій, вдалого поєднання інтерактивних та традиційних методів навчання, вони могли зробити уроки та заходи цікавими , змістовними. На останньому засіданні атестаційної комісії, яке відбулося 18 березня 2015 року,всі вчителі, що атестуються, представили свої портфоліо з методичними напрацюваннями за міжатестаційний період як у електронному варіанті, так і в оформленній папці.Крім портфоліо, вчителі продемонстрували свої методичні надбання та оформлення власної сторінки у Розгорнутій книзі атестації педагогічних працівників. Членами атестаційної комісії було оформлено методичний бюлетень №3 „До вершин педагогічної майстерності”, у якому зібрано матеріали уроків та позакласних заходів вчителів, що атестуються в 2015 році. Належний рівень професійної діяльності двох педагогів школи був відзначений членами шкільної атестаційної комісії. Для них, відповідно до чинного законодавства, остаточний вердикт винесено у стінах школи: кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії” присвоєно педагогам : Сабітовій Д.Є. – вихователю ГПД та Павлій М.І. – вихователю ГПД .
Підготовлено клопотання щодо присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст вищої категорії” вчителю початкових класів Нірода В.В. Віримо, що наші клопотання отримають схвалення в атестаційній комісії ІІ рівня.. А наші педагоги і надалі будуть впевнено йти творчими шляхами до нових здобутків і вершин педагогічної майстерності.
інші фото знаходяться тут
Переглядів: 647 | Додав: Yadolov_ParVY | Рейтинг: 0.0/0