Головна » 2022 » Листопад » 29 » День пам'яті жертв Голодомору
День пам'яті жертв Голодомору

Учні 7 класу переглянули документальні фільми про Голодомор . Обговорили питання Геноциду ,що спричинила Росія,розв’язавши війну проти України. Ми, разом з учнями, зробили аналогію двох керівників: Путіна та Сталіна,зробили висновок: якою страшною є тоталітарні режими Сталіна та Путіна.

На доступній мові ці питання Голодомору,як Геноциду проти українського народу, ми обговорили також з учнями 5 класу. Учні 5 класу робили замальовки: «Голодомор очима дітей».

Таким чином школярі  дізнались, що Голодомо́р 1932—1933 років — акт Геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду.

15 травня 2003 року Верховна Рада України в офіційному зверненні до народу України визнала Голодомор актом геноциду.

Напередодні прийняття звернення, віцепрем'єр-міністр Дмитро Табачник, представляючи депутатам доповідь про Голодомор, зазначив:

«Ми мусимо донести до світу, що штучні голодомори радянської епохи були нашим українським Голокостом. Це був свідомий геноцид українського народу, який наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну самосвідомість.

Переглядів: 527 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0