Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Місячник шкільної бібліотеки
Місячник шкільної бібліотеки

З 1 по 31 жовтня в нашій школі проходив місячник шкільної бібліотеки. За цей період були проведені різного виду заходи, а саме: книжкова виставка "Її величність-Книга", "Чарівний світ казки", конкурс малюнків "Я малюю казку", бібліотечні години, бесіди "Твій друг-книга", "Як книга приходить до людей", "Подорож до країни Словникової", "Необхідність та практичність картотек", вікторини: "Ми-українці", "Книга-міст у світі знань", "Рідне місто", "Найважливіший читач", огляд літератури рідного краю, літературно-географічна мандрівка "За казкою навколо світу" та інсценівка казки "Три міхи хитрощів" І.Франка, усний журнал "Книги-морська глибина", а також учні 7-го класу взяли участь у міжшкільному турнірі "Схрестили шпаги ерудити"

Інші фотографії тут

Переглядів: 523 | Додав: Yadolov_ParVY | Рейтинг: 0.0/0