Головна » 2019 » Листопад » 12 » Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді щороку з 9 листопада по 20 травня проводиться Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Традиційно в нашій школі вчителями української мови ( Попадинець М.І., Попелич М.С.) відзначився цей день декількома етапами :

1) Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати;

2) Усний журнал " Передаймо нащадкам наш скарб - рідну мову";

3) Вікторини на кращих знавців української мови

4) Виховна година " Єдиний скарб у тебе - рідна мова "

5) Радіодиктант національної єдності 2019.

Переглядів: 518 | Додав: mm | Рейтинг: 0.0/0