Головна » 2016 » Вересень » 16 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

З 8 по 15 вересня 2016р.у нашій школі проводився Всеукраїнський Олімпійський тиждень фізкультури і спорту.

Картинки по запросу олімпійський тиждень

Урочисте відкриття відбулося з участю наших найкращих спортсменів школи, зокрема показовим виступом вихованця ДЮСШ Бабинець Максима (учня 8 класу). Дотримались всіх церемоній відкриття Олімпійських ігор: внесення Олімпійського прапору, запалення Олімпійського вогню, клятви суддів змагань: судити чесно і справедливо .Програма Олімпійських ігр була насичена різними спортивними естафетами. Для молодших школярів було організовано "Веселі старти".

Учні  школи взяли активну участь у шкільній  Олімпіаді і показали хороші спортивні результати, про що свідчать фото-відео матеріали наших кореспондентів.

Інші фото можна переглянути тут

Переглядів: 597 | Додав: Yadolov_ParVY | Рейтинг: 0.0/0
1 mm