Головна » 2014 » Березень » 25 » Сторінками життя і творчості Т.Г. Шевченка
Сторінками життя і творчості Т.Г. Шевченка

Ювілей 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря колектив нашої школи відзначив виставкою «Сторінками життя і творчості поета», який відбувся 20 березня. Творча група учнів заглибилися у внутрішній стан людини, яка, знаходячись далеко від батьківщини, при забороні писати і малювати, створює шедеври. За основу виступу взято уривки з поезій та поем письменника.

Ідея захопила весь колектив. Перечитуючи твори Шевченка, ми заново відкрили для себе надзвичайно цікаву поезію нового Кобзаря.

Всі зачаровані виступом учнів 8-го класу, які блискуче поставили уривок з поеми «Катерина» (Бочкор Лілія, Танчинець Ольга, Зеленяк Едуард, Декет Микола).

Прозвучали твори Шевченка, покладені на музику. Це «Думи мої, думи мої…», «Зацвіла в долині», «Зоре моя, вечірняя…»

На святі розкрили себе учні 2-4, також 11 класів, які неперевершено декламували поезію, співали.

Ніхто не залишився поза увагою, всіх було нагороджено грамотами.

Переглядів: 757 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0