Головна » 2013 » Грудень » 19 » Тиждень права в нашій школі
Тиждень права в нашій школі

З 9 по 14 грудня було проведено      Всеукраїнський тиждень права:

09.12.13  проведено тематичний  урок   на  тему "Права  людини  з   нагоди  проголошення   Загальної декларації прав  людини.   (Молнар Г.Й.)

Організовано книжкові  виставки,  презентаційні  видання  про права  людини  та  іншої  літератури  правового змісту. ( Фельцан Ю.В.)

11 грудня проведено гумористично – ділову гру - суд. «Червона Шапочка» (10 клас, Молнар Г.Й.)

10.12.13 проведено  засідання круглого столу на тему: «Право дитини на життя як одне з фундаментальних прав людини» ( Молнар Г.Й.)

11.12.13 проведено брейн – ринг з теми «Основи теорії держави та права» (9-10 клас , Молнар Г.Й.)

Проведено  в усіх класах інформаційні хвилинки «Україна – європейська держава. Євромайдан» ( Класні керівники, бібліотекар)

Проведено  конкурс малюнків «Я і мої права» ( Матій М.Т.)

Проведено засідання учнівського комітету спільно із Радою Профілактики правопорушень з питання «Мої права та обов’язки згідно Статуту школи»

(Бочкор Л., Попович К.Ю.)

12.11.13 взяли участь у круглому столі «16 днів проти насильства» , організованому РДА.

Переглядів: 866 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0