Головна » 2017 » Березень » 2 » захід: „Україна - країна гідності й свободи ”
захід: „Україна - країна гідності й свободи ”

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Президентом України підписано указ про щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

21 лютого 2016 року у Виноградівській ЗОШ №7 вчитель історії

Ловско Д. П. провела виховний захід: „Україна - країна гідності й свободи ”, присвячений другій річниці вшанування пам’яті загиблих Євромайдану. Вчителька ставила собі за мету прищепити любов до Батьківщини молодому поколінню, виховати патріотичну свідомість дитини, щоб кожний учень став свідомим громадянином України.

На заході діти разом з вчителем пройшли усі етапами Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів. Вшанували пам’ять Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ , загиблих на Майдані українців учні школи хвилиною мовчання. Жодний присутній цієї виховної не лишився байдужим.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передаватися спогади про тих, хто залишив життя земне за власні погляди, за наше гідне життя!

ІНШІ ФОТОГРАФІЇ ЗНАХОДЯТЬСЯ ТУТ!

Переглядів: 532 | Додав: Yadolov_ParVY | Рейтинг: 0.0/0