12 лютого 2018 р. відбудеться педагогічна рада. Явка всіх працівників обов’язкова.

Читати повністю→
Переглядів: 523 | Дата: 12.02.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні провели захід по вшануванні Героїв Крут "Вони загинули заради нас".
Вивчали фотодокументи тих часів. Робили аналогію із сьогоденням. Висновок може бути один: ми не можемо і не маємо права бути пасивними спостерігачами , коли гинуть найкращі патріоти нашої держави.Завдання школи- вчити дітей того, що життя -найбільша цінність. Але, іноді, заради гідності та свободи інших потрібно було віддати своє власне життя. Крути, Красне Поле-тому свідчення. В кінці заходу було проведено змагання -тренировка вправності та спритності юнаків та дівчат.

Читати повністю→
Переглядів: 482 | Дата: 29.01.2018 | Коментарі (0)

19 січня у нашій школі відбулося подвійне свято. У день святого Водохрещення у школі було проведено свято-конкурс колядування. Хочеться відмітити, що цьогорічне колядування було особливим. Класні колективи 5-11 класів настільки були підготовлені до конкурсу, що переможців важко було визначити. Але конкурс є конкурс, переможці повинні бути визначені. Тому, за рішенням журі під головуванням Фельцан Ю. В., визначено переможців:

І місце - 6, 8 клас

ІІ місце - 7, 5 клас

ІІІ місце - 10, 11 клас

ІНШІ ФОТОГРАФІЇ ТУТ

Читати повністю→
Переглядів: 580 | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (0)

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колектив щиро дякують колишнім ученицям Варцаба Діані та Варцаба Яні за подарунок (настінна дошка), який був подарований з нагоди 20-річчя школи.

Читати повністю→
Переглядів: 543 | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

Провели педраду - круглий стіл з участю батьків та учнів. Цікавою була думка дітей, пропозиції та побажання на долоньках вчителям, які в них викладають.Психолог проінформувала вчителів про причини тривожності у п"тикласників, затупник директора проаналізувала стан успішності учнів 5 класу А ще, щоб підняти нам настрій, п"ятикласники зіграли на скрипці новорічні мелодії.На завершення вчителі привітали з прийдешніми святами всіх учнів ,батьків та працівників управління освіти.

Читати повністю→
Переглядів: 500 | Дата: 30.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з  Днем народження директора  школи  Молнар Ганну Йосипівну!

Бажаєм, щоб, усім на заздрість,
Ви багатішали щодня,
Не сумували, навіть малість,
Носили щастя, як вбрання,
Були завжди оптимістичні,
Із добрим гумором в душі,
Щоб завжди сонячно вам було,
Та не приходили дощі.
Щоб, як кремінь, було здоров’я,
Горіння в серці та тепло.
Хай вас Господь благословляє,
Щоб добре все у вас було!

Читати повністю→
Переглядів: 475 | Дата: 22.12.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні у нас було свято "Двадцятий Новий рік у нашій школі".Це свято зустрічі з випускниками, тими , хто в 1997 році мав честь давати Перший дзвінок::Ларіна Тетяна та Кубанкін Олександр.Почесними гостями були Белень Василь Іванович,Герзанич Ганна Василівна,Поличко Ірина Василівна, а також випускники -медалісти школи. Приємний сюрприз для школи зробили випускники Варцаба Діана та Варцаба Яна.Дякую всім,хто завітав до нас на свято.

ІНШІ ФОТОГРАФІЇ ТУТ

Читати повністю→
Переглядів: 572 | Дата: 20.12.2017 | Коментарі (0)

Шановні випускники нашої школи! 20 грудня у школі відбудеться свято " 20-й Новий рік у нашій школі". Тож запрошуємо випускників різних випусків на свято. Особливо хочеться бачити на святі тих, хто 20 років тому мав честь давати Перший дзвінок у нашій школі - Кубанкін Олександр та Ларіна Тетяна.Ми також раді будемо бачити на святі всіх медалістів нашої школи.

Читати повністю→
Переглядів: 547 | Дата: 14.12.2017 | Коментарі (0)

В цю п’ятницю завершився Всеукраїнський тиждень права в нашій школі.Правознавчий турнір проводився з учнями 9-11 класів.За результатами турніру кращими правознавцями журі визначило: Бабинець Андріану-11клас, Неймет Єву -10 клас, Фонтош Владислава- 9 клас.

Кращим правознавцем школи вже 3 рік виходить Бабинець Андріана.

Читати повністю→
Переглядів: 472 | Дата: 09.12.2017 | Коментарі (0)

23.11 в нашій школі був проведений виховний захід, присвячений 84 річниці Голодомору 1932-1933р.р. за участі учнів 8-9-х класів та бібліотекарем школи на тему: „Людської пам’яті мости…” з метою формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу.

Читати повністю→
Переглядів: 458 | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 34 35 »