23 листопада був проведений тренінг «Ні- курінню» учасниками якого були учні 7-10 класів.

Такий захід формує в учнів прагнення займати активну життєву позицію, вести здоровий спосіб життя, активізує свідоме, аналітичне ставлення до засобів реклами та формує негативне ставлення до цієї шкідливої звички.

Читати повністю→
Переглядів: 559 | Дата: 30.11.2017 | Коментарі (0)

21.11.2017р.,відзначаючи День Гідності та Свободи,ми провели тематичну екскурсію у нашому шкільному музеї. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська, з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Кожна свідома людина зараз допомагає країні – хто мудрим словом, хто добрим ділом, хто молитвою, хто піснею. Що таке гідність? Чи бачили ми її? Чи маємо ми її? Революція 2013-2014 років – це не протистояння Заходу й Сходу – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, а й взагалі не розуміє, що це означає.Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців.Своїм маленьким школярам я намагалась донести,що таке Гідність і Честь.

Читати повністю→
Переглядів: 773 | Дата: 22.11.2017 | Коментарі (0)

У нашій школі проходить тиждень безпеки дорожнього руху

Читати повністю→
Переглядів: 436 | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

9 листопада у нашій школі пройшли заходи щодо відзначення Дня української писемності і мови. За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Упродовж дня вчителі – філологи Попадинець М.І. та Попелич М.С. провели конкурс знавців рідної мови імені П.Яцика,інформаційні хвилинки «Плекаймо рідну мову» , історичні перерви-мультимедійні презентації «Становлення та розвиток української мови»,а також учні та вчителі писали диктант національної єдності.

Читати повністю→
Переглядів: 443 | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

3 листопада 2017 року на базі нашої школи було проведено районний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Веселковий гурт-2017". Рішенням журі танцювальний колектив нашої школи під керівництвом Віталія Йосиповича Барни в черговий раз зайняв перше місце. Виступ можна побачити на цьому відео-сюжеті:

Читати повністю→
Переглядів: 586 | Дата: 06.11.2017 | Коментарі (0)

Учні 6-го класу взяли участь у міжшкільному брейн-ринзі, який проходив у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і зайняли 3 місце. З чим ми і вітаємо їх!

Читати повністю→
Переглядів: 514 | Дата: 29.10.2017 | Коментарі (0)

Виступ агітбригади на шкільній сцені  "За здоровий спосіб життя" учнів 6 класу, а учні 5-го класу виконали інсценівку "На твердій постелі спати-у здоров’ї програвати"

Читати повністю→
Переглядів: 614 | Дата: 29.10.2017 | Коментарі (0)

В рамках місячника шкільної бібліотеки з учнями 9-го класу був проведений круглий стіл на тему:"Скажимо СНІДу-ні!"з учителем з основ здоров’я Роман М.І.

Читати повністю→
Переглядів: 589 | Дата: 28.10.2017 | Коментарі (0)

13 жовтня 2017р. в школі №7 до Дня козацтва було проведено захід-змагання між учнями 8-9-х класів.

Учні показали свої знання з історії та можливості з фізичної культури.

Читати повністю→
Переглядів: 580 | Дата: 28.10.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з  ювілейним Днем народження бібліотекаря школи  Фельцан Юстину Василівну!

Час пролітає швидко,
Вік — це тільки стаж.
За Вашою спиною не роки —
Мудрості людський багаж.
Вік ваш вельми солідний,
Тільки знайте, сумувати не час.
Чекають Вас ще перемоги,
Життя сповнене сюрпризами.
Вітаєм з ювілеєм
І бажаємо ми Вам
Молодою бути, бути в русі,
бути Вдячним долі!
Нехай міцним буде здоров’я,
Дружною — вся ваша родина.
Хай турботою і любов’ю
Оточують всі Вас!

Читати повністю→
Переглядів: 551 | Дата: 23.09.2017 | Коментарі (0)