Вода — одне з головних і обов’язкових умов самого життя на Землі і, відповідно, життя людини. Вода є не тільки умовою життя людини, але і становить важливу його частину, досягаючи 75% маси тіла дорослої людини.
Найбільше води містить мозок — він складається з води на 95%. Тому Наталія Володимирівна провела урок про властивості води з використанням унаочнення в вигляді картографічних схем і мультимедійних пристроїв.

Читати повністю→
Переглядів: 644 | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з днем народженя вчителя української мови та літератури  Попадинець Магдалину Іванівну!

Хай звучать найщиріші вітання!
«З днем народження!» — скажуть усі.
Хай здійсняються всі побажання,
Буде радісно хай на душі.

Хай здоров’я не зрадить завчасно.
Мир і злагода будуть в сім’ї.
На душі хай весна буде ясна
Навіть в сірі, нахмарені дні.

Читати повністю→
Переглядів: 620 | Дата: 02.04.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з днем народженя вчителя української мови та літератури  Попелич Марину Степанівну!

Нехай сяють очі з ніжністю,
А серце розквітне радістю,
Хай доля красива, як соняшник,
Дарує вам щастя райдугу.
Хай сонечко світить із ясного неба,
Бажаєм усього, чого тільки треба,
Хай доля дарує довгого віку,
Добре здоров’я і щастя без ліку,
Хай обминають дім Ваш тривоги,
Цвітом і рястом проляжуть дороги.
Щоб серце Ваше зігрівало тепло,
Щоб завжди в душі панувало добро,
Краси і наснаги, здоров’я без ліку
І довгого, довгого щедрого віку.

Читати повністю→
Переглядів: 448 | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

Один раз на п’ять років відбувається атестація кожного вчителя. 22 березня у нашій школі проходили атестацію 8 вчителів.

Читати повністю→
Переглядів: 584 | Дата: 27.03.2017 | Коментарі (0)

УВАГА! WI-FI МЕРЕЖА I НАДАЛI БУДЕ У ВIЛЬНОМУ ДОСТУПI, АЛЕ ПАРОЛЬ БУДЕ СИСТЕМАТИЧНО ЗМIНЮВАТИСЯ ! ЩОБ УЗНАТИ ЙОГО ПОТPIБНО ПЕРЕЙТИ В МЕНЮ САЙТА НА ВКЛАДКУ «WI-FI ПАРОЛЬ» I ВIДГАДАТИ ЙОГО! УДАЧI!  :-)

Читати повністю→
Переглядів: 467 | Дата: 13.03.2017 | Коментарі (0)

В день народження Кобзаря було проведено конкурс на краще декламування поезії поета. Переможцями визначено Гашпар Олександру (ученицю 8 класу) та Зеленяк Віктора (ученя 9 класу). Слід також подякувати: Бочкор Наталії (7 клас), Бурменській Даші (5 клас), Кікіна Богдані (5клас)!

Читати повністю→
Переглядів: 458 | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

9 березня на території нашої школи була проведена акція "Озеленення довкілля" та висаджено молоді деревцята, що були надані Виноградівським лісгоспом.

Читати повністю→
Переглядів: 672 | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

І ось наступила весна, ростанув сніг. Тому 3 березня 2017 року наші учні, разом з вчителями, вийшли на суботник в п’ятницю :-), щоб прибрати територію школи.

Читати повністю→
Переглядів: 679 | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)

21 лютого 2016 року у Виноградівській ЗОШ №7 вчитель історії

Ловско Д. П. провела виховний захід: „Україна - країна гідності й свободи ”, присвячений другій річниці вшанування пам’яті загиблих Євромайдану. Вчителька ставила собі за мету прищепити любов до Батьківщини молодому поколінню, виховати патріотичну свідомість дитини, щоб кожний учень став свідомим громадянином України. На заході діти разом з вчителем пройшли усі етапами Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів. Вшанували пам’ять Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ , загиблих на Майдані українців учні школи хвилиною мовчання. Жодний присутній цієї виховної не лишився байдужим.

Читати повністю→
Переглядів: 530 | Дата: 02.03.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з днем народженя вчителя англійської мови Сеге Катерину Юріївну!

Нехай здоров’я завжди добрим буде,
Щоб в роботі ладилось усе,
За справи добрі хай шанують люди,
У дім хай доля затишок несе.
Хай горе обходить завжди стороною,
А щастя приходить і ллється рікою!
Бажаєм тепла, і добра, і любові!
Хай Господь дарує многії літа,
А в серці довіку живе доброта.

Читати повністю→
Переглядів: 610 | Дата: 25.02.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 34 35 »